Hakkımızda

 

Bir Çeviri Ofisinden Çok Daha Fazlası

Translate in İstanbul, müşterilerine,  istikrarlı kalite ve uygun fiyatlarla birinci sınıf çeviri hizmeti sunan, hem bireysel olarak, hem de dünyanın en büyük çeviri ofisleri ile işbirliği içinde çalışan profesyonel bir çeviri şirketidir.

 

Mükemmel iş etiği ve kalite odaklı çalışmaları, Translate in İstanbul’a çeşitli sektörlerin önde gelen isimleri arasında saygınlık ve statü kazandırmıştır. 

 

Dünya çapında sayısı 2.000’i aşkın seçkin çevirmen ve dilbilimciden oluşan yetenek platformu ile Translate in Istanbul, neredeyse tüm Dünya dillerinde, çevirilerdeki tam yetkinliği ve maksimum potansiyeli ile gurur duymaktadır.  Üstün beceri sahibi profesyonellerden oluşan ekibimiz, genç, adanmış, bilgili ve köklü sorumluluk duygusuna sahip olan seçkin bir lokalizasyon ve mühendislik grubu kurmuştur. Translate in Istanbul, hizmetlerini her müşterinin ihtiyaçlarını ayrı ayrı karşılayabilecek biçimde özelleştirerek sunmaktadır. Büyük ya da küçük,  karmaşık veya önemsiz olmasına bakılmaksızın, her proje için ekibimiz kendini, projeyi müşterilerimiz ve firmamız adına başarılı bir şekilde tamamlamak üzere eş zamanlı çalışmaya adamıştır.

 

Taahhüt

Amacımız, maksimum kalitede, müşteri odaklı dil hizmetleri sunmaktır. Hizmetlerimizin müşteriler için öneminin farkındayız. Ekibimiz, hedef kitle bilinci ve sektörel pazardaki kapalı kapıları aralamak için anahtar olabilecek mükemmel kalitedeki hizmeti müşterilerimize sunmak için çok çalışmaktadır. Olumlu müşteri ilişkilerini geliştirmek ve sürekli tutmak için büyük çaba göstermekteyiz. Her müşterinin ayrı ayrı önemli olduğuna ve buna göre davranılması gerektiğine inanıyoruz. Her zaman müşterilerimizin gerekliliklerini dinlemeye ve bu gerekliliklerin önemini her iki tarafın da tam ve açık şekilde anlaması için siparişin en ince detaylarını görüşmeye hazırız. İş akışımız ve prosedürlerimiz hizmetin en üstün kalitede ve en uygun şekilde yapılmasını sağlamaktadır.       

 

Bizimle Çalışan Kişiler Fark Yaratır

Translate in istanbul ekibi deneyimli ve yetenekli çevirmenler, Endüstri mühendisleri, Proje müdürleri ve Kalite Kontrol personelinden oluşur. Tüm çevirmenlerimiz konusunda uzman, ana dili hedef dil olan çevirmenlerdir.

 

Ekibimiz; Hukuk, Medikal, Otomotiv, Yazılım, Bilgisayar, Internet, Bilgi İşlem, Web siteleri, Elektronik, Enerji, Yapı ve İnşa, Kullanıcı kılavuzları, IT, Teknik, Bankacılık ve Finans, Ekonomi, Reklam, Ziraat, Dini Çalışmalar, Eğitim, Telekomünikasyon, Yönetim, Pazarlama, Edebiyat başta olmak üzere çok çeşitli alanlarda sağlam profesyonel altyapıya sahiptir.

 

Teknoloji

Çevirmenlerimiz etkin ve doğru bir tercüme için ileri teknolojiden faydalanırlar ve böylelikle hatalar en aza indirilir. Bilgisayar Destekli Çeviri (CAT) yazılımından dünyada mevcut olan en yeni masaüstü yayıncılık çözümlerine kadar endüstrideki ileri teknolojilerden faydalanıyoruz.

 

Profesyonel Ekip

Translate in Istanbul ile çalıştığınız zaman bir ekip ile çalışırsınız. Bu düzen size deneyim, uzmanlık, etkin ve etkili proje yönetimi sunmamıza imkan verir. Translate in istanbul, tüm tercüme ekiplerini aktif olarak yönetir ve yönlendirir. Sonuç olarak; işi teslim süresinde bitirmek ve devamlı üstün başarılar elde etmek için birlikte etkili bir biçimde çalışan olağanüstü bir ekip çalışması sergiliyoruz.

Etiketler:   hakkimizda 
Blog
  asd
SADSA...
Şimdiye kadar çalıştığımız en profesyonel t...
Translate in Istanbul yeni şubesi...
Translate in Istanbul olarak Yeni Yılınızı ...
E- KATALOG
TERCÜME DİLLERİMİZ
BLOG
FİYAT TEKLİFİ İSTE